info[at]nsec.ir
(+98)-31-33915336

رادیو آپا

 • رادیو آپا 4 - فصل 2 - مراکز تخصصی آپا

  در چهارمین قسمت از فصل دوم رادیو آپا ابتدا به مهم‌ترین اخبار امنیت فضای تبادل اطلاعات می‌پردازیم و بخش آخر را به معرفی مراکز تخصصی آپا اختصاص داده‌ایم. در این شماره از پادکست با دکتر سجادی معاون سابق سازمان فناوری اطلاعات، مهندس جهان‌گرد رئیس سازمان فناوری اطلاعات و مهندس تسلیمی رئیس مرکز ماهر به گفتگو در رابطه با مراکز تخصصی آپای کشور پرداخته‌ایم.

 • رادیو آپا 3 - فصل 2 - کنفرانس OIC-cert

  در قسمت سوم از فصل دوم رادیو آپا ابتدا مروری خواهیم داشت بر اخبار امنیتی هفته‌ی گذشته و بعد از آن به رویداد کنفرانس آپا 4 و کنفرانس OIC-cert می‌پردازیم. در این قسمت از پادکست مصاحبه‌ای خواهیم داشت با دکتر سجادی معاون سابق سازمان فناوری اطلاعات کشور.

 • رادیو آپا 2 - فصل 2 - استارتاپ امن

  دومین رادیوآپای فصل دوم را در هفته‌ی پایانی آبان ماه با موضوع امنیت استارتاپ‌ها به شما تقدیم می‌کنیم. در بخش اول این پادکست داستان‌ها و آمارهایی را برای پی بردن به عمق ضرورت امنیت استارتاپ‌ها روایت می‌کنیم و بعد از آن یک مصاحبه‌ی کوتاه خواهیم داشت با تعدادی از استارتاپ‌های حاضر در سالن فرصت‌های نمایشگاه اتوکام، در بخش آخر هم به معرفی کمپین ترویجی SecureUp که توسط مرکز تخصصی آپا دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می‌شود خواهیم پرداخت.

   

 • رادیو آپا- نسخه 1 فصل 2- 90 ثانیه خبر

  دومین فصل از رادیو آپا با هدف آگاهی‌رسانی امنیت فضای تبادل اطلاعات آغاز به کار کرده است. در اولین پادکست فصل دوم در سالروز تولد یک سالگی این پادکست به ارائه‌ی مهم‌ترین اخبار امنیت فضای تبادل الاعات پرداخته‌ایم!

 • رادیوآپا - جمع‌بندی فصل اول

  فصل نخست از مجموعه رادیو آپا در کنار شما مخاطبین ارجمند، با ارائه‌ 12 پادکست با هدف آگاهی‌رسانی امنیت فضای تبادل اطلاعات به پایان رسید. به زودی فصل جدید رادیو آپا بر اساس نظرات و پیشنهادات شما با قالبی جدید منتشر خواهد شد.
  از همراهی شما سپاسگزاریم.

 • رادیو آپا- نسخه دوازدهم- مدیریت وصله

  آخرین نسخه از رادیو آپا  در فصل نخست را با موضوع مدیریت وصله بشنوید. یکی از توصیه‌های همیشگی برای پیشگیری از حوادث رایانه ای، به روزرسانی سیستم ها و نرم افزارها بوده است. این امر با استفاده از یک سامانه مدیریت وصله در سازمان ها تا حد زیادی مدیریت می گردد. در این شماره از رادیو آپا در قالب گفتگویی با مدیر توسعه سامانه بومی مدیریت وصله به معرفی این سامانه پرداخته شده است.

   

 • رادیو آپا- نسخه یازدهم- روح سرگردان واناکرای

  در این شماره از رادیو آپا ضمن مرور مهمترین اخبار امنیت فضای تبادل اطلاعات در بخش تحلیل با یادآوری سالگرد واناکرای بزرگترین حمله باج‌افزاری تاریخ ضرورت به روزرسانی سیستم‌ها و نرم‌افزارها پرداخته شده است.

 • رادیو آپا- نسخه دهم-جشنواره ملی افتا

  در این شماره از رادیو آپا ضمن مرور مهمترین اخبار امنیت فضای تبادل اطلاعات در بخش تحلیل به پنجمین جشنواره ملی افتا پرداخته شده است.

 • رادیو آپا- نسخه نهم-بدافزارهای استخراج رمز-ارزها

  در این شماره از رادیو آپا ضمن مرور مهمترین اخبار امنیت فضای تبادل اطلاعات به بررسی بدافزارهای استخراج رمز-ارزها پرداخته شده است.

 • رادیو آپا ۸

  رادیو آپا- نسخه هشتم-بدافزارهای صنعتی در خاورمیانه

  در این شماره از رادیو آپا ضمن مرور مهمترین اخبار امنیت فضای تبادل اطلاعات به بررسی دقیقتر دو بدافزار جدید در سیستم‌های کنترل صنعتی پرداخته شده است.

   

صفحه‌ها