info[at]nsec.ir
(+۹۸)-۳۱-۳۳۹۱۵۳۳۶

اعلان آسیب پذیری

 • آسیب‌پذیری‌های حیاتی هفته چهارم شهریور‌ماه

   

  این هفته آسیب‌پذیری‌های «حیاتی» و «پرخطر» بسیاری در محصولات مهم و پرکاربرد Microsoft گزارش و وصله‌ها و به‌روزرسانی‌هایی به منظور رفع آن‌ها ارائه شد.  همچنین در  محصولات شرکت‌های IBM، Apache،SAP ،Adobe، Siemens، Qualcomm، McAfee،Google ،LG، SAMSUNG کرنل لینوکس و افزونه‌های WordPress چندین آسیب‌پذیری «حیاتی» و «پرخطر» وجود داشت.

  ۲۸/۰۶/۱۳۹۹
 • آسیب‌پذیری‌های حیاتی هفته سوم شهریور‌ماه

   

  این هفته آسیب‌پذیری‌های «حیاتی» و «پرخطر» بسیاری در محصولات مهم و پرکاربرد Cisco گزارش و وصله‌ها و به‌روزرسانی‌هایی به منظور رفع آن‌ها ارائه شد.  همچنین در  محصولات شرکت‌های IBM، Apache، Dell، Facebook، Foxit، Kaspersky، LG، OpenSuSE، SAMSUNG و افزونه‌های WordPress چندین آسیب‌پذیری «حیاتی» و «پرخطر» وجود داشت.

  ۲۰/۰۶/۱۳۹۹
 • آسیب‌پذیری‌های حیاتی هفته دوم شهریور‌ماه

   

  این هفته آسیب‌پذیری‌های «پرخطر» بسیاری در محصولات مهم و پرکاربرد Cisco گزارش و وصله‌ها و به‌روزرسانی‌هایی به منظور رفع آن‌ها ارائه شد.  همچنین در  محصولات شرکت‌های IBM، Asus، F5، Oracle، Joomla و افزونه‌های WordPress چندین آسیب‌پذیری «حیاتی» و «پرخطر» وجود داشت.

  لیست این آسیب‌پذیری‌ها به همراه لینک وصله‌ها و به‌روزرسانی‌های ارائه‌شده در جدول زیر آمده است.

  ۱۴/۰۶/۱۳۹۹
 • آسیب‌پذیری‌های حیاتی هفته اول شهریور‌ماه

   

  این هفته آسیب‌پذیری‌های «حیاتی» و «پرخطر» بسیاری در محصولات مهم و پرکاربرد Cisco گزارش و وصله‌ها و به‌روزرسانی‌هایی به منظور رفع آن‌ها ارائه شد.  همچنین در  محصولات شرکت‌های Siemens ،Apache ،IBM، Adobe، Citrix، Foxit، Huawei، Nextcloud و کرنل لینوکس چندین آسیب‌پذیری «حیاتی» و «پرخطر» وجود داشت.

  ۰۶/۰۶/۱۳۹۹
 • آسیب‌پذیری‌های حیاتی هفته سوم مرداد‌ماه

  این هفته آسیب‌پذیری‌های «حیاتی» و «پرخطر» بسیاری در محصولات Apache گزارش شد. همچنین در  محصولات شرکت‌های IBM، TP-Link، Advantech، BitDefender، Delta Electronics، OpenSuSE و McAfee چندین آسیب‌پذیری «حیاتی» و «پرخطر» وجود داشت که وصله‌ها و به‌روزرسانی‌هایی به منظور رفع آن‌ها ارائه شده است.

  لیست این آسیب‌پذیری‌ها به همراه لینک وصله‌ها و به‌روزرسانی‌های ارائه‌شده در جدول زیر آمده است.

  ۲۱/۰۵/۱۳۹۹
 • آسیب‌پذیری‌های حیاتی هفته آخر تیر‌ماه

  این هفته آسیب‌پذیری‌های بسیاری در مهم‌ترین محصولات بزرگترین شرکت‌ها از سراسر دنیا گزارش شد: از آسیب‌پذیری‌های حیاتی و پرخطر در محصولات Microsoft و Apple، Cisco تا آسیب‌پذیری‌های مهم سیستم‌های کنترل صنعتی Siemens و Mitsubishi Electric. همچنین در محصولات Apache، Adobe، Joomla، Nextcloud، IBM و Citrix  و کرنل لینوکس آسیب‌پذیری‌هایی شناسایی و وصله‌ها و به‌روزرسانی‌هایی به منظور رفع آن‌ها ارائه شده است.

  ۳۱/۰۴/۱۳۹۹
 • آسیب‌پذیری‌های حیاتی هفته چهارم تیر‌ماه

   

  این هفته چندین آسیب‌پذیری در یکی از مهم‌ترین محصولات شرکت Adobe یعنی َAdobe Acrobatگزارش شد. همچنین در مرورگر محبوب موزیلا فایرفاکس چندین آسیب‌پذیری خطرناک شناسایی شد. بیشتر آن که  محصولات شرکت‌های IBM، NVIDIA، McAfee، Huawei، Dell، سامسونگ و ... چندین آسیب‌پذیری «حیاتی» و «پرخطر» وجود داشت که وصله‌ها و به‌روزرسانی‌هایی به منظور رفع آن‌ها ارائه شده است.

  ۲۳/۰۴/۱۳۹۹

صفحه‌ها