با ما به‌روز باشید!
info[at]nsec.ir
(+98)-313-3915336

پیام تسلیت دکتر منتظری، از اساتید و همکاران دکتر برنج‌کوب

دکتر محمدعلی منتظری، استاد بازنشسته دانشکده برق و کامپیوتر دانشگاه صنعتی اصفهان و از استادان و همکاران دکتر برنج‌کوب، در پیامی درگذشت ایشان را تسلیت گفتند.

متن پیام ایشان به شرح زیر است:

 

انالله و انا اليه راجعون 

 

هركه در اين بزم مقرب تراست جام بلا بيشترش مى دهند

 

درگذشت جانسوز استاد فرزانه، عالم فرهيخته و معلم اخلاق دكتر مهدى برنجكوب عضو هيئت علمى دانشكده برق و كامپيوتر و معاونت فرهنگي اجتماعى دنشگاه صنعتى اصفهان را به خانواده محترم، فرهنگى و داغداران مرحوم، به جامعه علمى و فرهنگى كشور ،دانشجويان گرامى، هيئت رئيسه محترم، كارمندان ارجمند و اعضاء محترم هيئت علمى دانشگاه به ويژه همكاران عزيز دانشكده برق و كامپيوتر تسليت عرض نموده و براى آن مرحوم رحمت بى منتهاى الهى، غفران و رضوان الهى و براى بازماندگان به ويژه خانواده محترم آن مرحوم و دانشگاهيان و همكاران گرامى صبر بر اين مصيبت بزرگ، اجر و عمرى با عزت و سلامتى از درگاه خداوند قادر متعال مسئلت دارم.

دكتر مهدى برنجكوب يكى از پديده های نادر و منحصر بفرد دانشگاه صنعتى اصفهان بود يعنى كسى كه از روز اول ورود به دانشگاه بعنوان دانشجو تا آخرين روز حيات پر بركتش به طور شبانه روزى و با تمام وجود در خدمت دانشگاه بود و از هيچ تلاش و خدمتى در راه تعالى دانشگاه مضايقه نكرد.

ايشان را بعنوان دانشجو در شروع كار دانشگاه براى اولين بار ملاقات كردم. چهره محجوب، با حياء، آرام و در ضمن بسيار با هوش ايشان را هيچگاه فراموش نمى‌كنم. گويا خداوند متعال ايشان را بعنوان معلم اخلاق و اسوه انسانيت به دانشگاه نو پاى ما هديه كرده بود. ايشان همواره در بحران هاى سالهاى اول انقلاب، انقلاب فرهنگى، شروع جنگ تحميلى، عليرغم سن جوان با تمام وجود دركنار مديريت و مسولين دانشگاه با كمال متانت و پختگى كامل حضوری فعال و چشمگير داشت.

تأسيس اولين انجمن اسلامى دانشجويان، حضور فعال در انقلاب فرهنگى و جبهه هاى جنگ تحميلى بعنوان يك بسيجى ساده، عضو فعال شوراى جهاد دانشگاهى از اولين فعاليت هاى دوران دانشجويى ايشان بود.  

دكتر برنجكوب بعنوان عضو هيئت علمى دانشكده برق و كامپيوتر همواره در  ارتقاء علمى دانشكده در كنار فعاليت هاى فرهنگى اجتماعى ايشان در ارتقاء سطح اگاهى، دانش و اعتقادات  دانشجويان دانشگاه بسيار مؤثر و نقش آفرين بود. ايشان چه در زمان مسئوليت و چه در زمان هاى ديگر با استفاده از نظرات آگاه كننده و مبتنى بر اعتقادات اصيل اسلامى خود عاملى بسيار مؤثر در رشد و تعالي دانشگاه بود. فعاليت‌هاى علمى ايشان نيز شاخص و تأسيس مركز تحقيقاتي آپا و جذب محققين جوان در آن مركز در زمينه با اهميت امنيت اطلاعات كشور حاكى از توان علمي و مديريتى ايشان مى‌باشد.

فقدان اين استاد بزرگ و فرهيخته، اين اسوه تلاش و ايثار و اين معلم اخلاق براى جامعه علمى كشور بويژه دانشگاه صنعتى اصفهان ضايعه‌اى جبران ناپذير مى‌باشد و بر ما همكاران ودانشجويان عزيز است تا با توجه با اهداف عاليه اين عزيز راه ايشان را ادامه داده و خاطرش را همواره جاودانه نگه داريم. 

 

رحمت اله تعالى

عليه محمدعلى منتظرى  

 

محمدعلى منتظرى