با ما به‌روز باشید!
info[at]nsec.ir
(+98)-313-3915336

پیام دکتر محمدرضا عارف، رییس انجمن رمز ایران

دکتر عارف، نماینده مجلس شورای اسلامی و استاد دانشگاه شریف در پیامی درگذشت استاد گرامی دکتر مهدی برنجکوب را به خانواده و همکاران ایشان تسلیت گفتند. دکتر عارف به عنوان استاد سابق دانشگاه صنعتی اصفهان و عضو کنونی هیئت امنای این دانشگاه و رییس انجمن رمز ایران به عنوان استاد و همکار با دکتر برنج‌کوب تعامل داشتند. متن پیام ایشان به شرح زیر است:

 

انالله و انا الیه راجعون

فقدان برادری عزیز، همکاری پرتلاش و متعهد و دانشجویی که در دوران تحصیل در سه مقطع کار‌شناسی، کار‌شناسی ارشد و دکترا برای من مشاوری امین و راهنمایی ارزشمند بود را به خانواده محترم ایشان، جامعه دانشگاهی کشور و به ویژه خانواده دانشگاه صنعتی اصفهان و اعضای انجمن رمز ایران تسلیت می‌گویم.

مرحوم دکتر مهدی برنجکوب از اوان جوانی با حضور موثر در صحنه‌های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی و جبهه‌های دفاع مقدس زبانزد بود و تلاش‌های وصف ناپذیری را انجام داد.

تعهد بالای او و استعداد وصف ناپذیر، رمز موفقیت چشمگیر او در این صحنه‌ها بود.

نقش برجسته او در راه‌اندازی جهاد دانشگاهی صنعتی اصفهان، در ساماندهی فعالیت‌های انجمن اسلامی دانشجویان این دانشگاه در دهه ۶۰ و سهم او در راه‌اندازی انجمن رمز ایران و شرکت‌های تولیدی- پژوهشی در امور تجهیزات امنیتی بی‌بدیل است.

خاطره او همواره در اذهان جامعه علمی کشور باقی خواهد ماند و قطعا او الگویی برای نوجوانان و جوانانی است که دل در گروی پیشرفت و تعالی کشور دارند.

از اینکه نمی‌توانم در مراسم تشییع این عزیز از دست رفته در اصفهان شرکت کنم، از خانواده محترم ایشان و همکاران محترم دانشگاه صنعتی اصفهان پوزش می‌طلبم. امیدوارم در اولین فرصت بتوانم حضورا تسلیت خود را به این عزیزان ابلاغ کنم.

از خدای بزرگ شادی روح این استاد برجسته را خواهانم و امیدوارم با اولیا محشور گردد.

محمدرضا عارف