با ما به‌روز باشید!
info[at]nsec.ir
(+98)-313-3915336

پیام تسلیت دکتر ضیا هاشمی، معاون وزیر علوم تحقیقات و فناوری

دکتر ضیا هاشنی معاون فرهنگی وزیر علوم، درگذشت دکتر مهدی برنج‌کوب، معاون فرهنگی دانشگاه صنعتی اصفهان را تسلیت گفت.

 

متن پیام ایشان به شرح زیر است:

 

انا لله و انا الیه راجعون

خبر تأسف بار درگذشت برادر عزیز و همکار مخلص و پرتلاشم، استاد فرزانه جناب آقای دکتر مهدی برنجکوب، معاون محترم فرهنگی و اجتماعی دانشگاه صنعتی اصفهان، موجب تألم و تأثر همه ما شد. حضور در جبهه‌های جنگ و دفاع از کیان و تمامیت ارضی کشور، نقش پررنگ در تأسیس جهاد دانشگاهی دانشگاه صنعتی اصفهان، توسعه فعالیت‌های انجمن اسلامی دانشجویان در دهه ۶۰ و کمک به تولید دانش و فناوری در حوزه تجهیزات مخابراتی و امنیتی از جمله خدمات شایان و فراموش ناشدنی این فرهیخته ارجمند است. از این نظر شخصیت و سلوک مرحوم دکتر برنجکوب الگویی بی‌نظیر از یک انسان دانشگاهی برای نسل جوان و دانشجویانی است که دل در گرو پیشرفت علمی و فرهنگی کشور دارند و دغدغه‌ای جز تعالی نظام جمهوری اسلامی ندارند.

حقا که ثلمه فراق و هجران چنین شخصیت ارزندهای که عمر پر برکت خود را صرف توسعه دانش و پژوهش و خدمت صادقانه به اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرد، بر اهالی دانش و فرهنگ، بسی گران و جانکاه است.

اینجانب سوگمندانه ضایعه درگذشت آن همکار عزیز و فقید را به خانواده سوگوار ایشان و جامعه دانشگاهی و خانواده محترم دانشگاه صنعتی اصفهان تسلیت عرض می‌نمایم و علو درجات و آرامش روح آن استاد پرتلاش را از خداوند مهربان مسألت می‌نمایم.